امانت كتاب
1. تمام كتابها به غير از كتابهاي مرجع (فرهنگنامه، اطلس، لغتنامه،واژه نامه،دستنامه، راهنما...  و به طور كلي هر كتابي كه روي برچسب عطف آن حرف "م" يا حرف " R " ثبت شده باشد)، قابل امانت هستند.
 
 2. مدت امانت كتاب براي دانشجويان سه هفته  و براي كارمندان و اساتيد يك ماه منظور شده است.
 
3. امكان تمديد دوباره كتاب براي همه اعضا به شرط نداشتن ديركرد و عدم رزرو از سوي ديگر اعضا وجود دارد. مدت هر بار تمديد نيز به مدت امانت اوليه بسته به عضو(دانشجو، كارمند و استاد) بوده و هر عضو تا سه بار امكان تمديد را داراست.
 
4. براي مطالعه داخل سالن، امانت ساعتي ثبت مي‎شود. بديهي است مدت امانت اين كتابها تا پايان ساعت كاري همان روز خواهد بود. در اين صورت مسوول امانت را مطلع نماييد. ( تعداد كتابهاي داخل سالني، سه عنوان است).
 
5.  تعداد كتابهاي امانتي براي دانشجويان مقطع كارشناسي 4، ارشد 6 و دكترا 8 عدد است.
 
 6. تعداد كتابها براي همكاران گرامي 5 و اساتيد محترم 10 عنوان تعريف شده است.
 
7.  از همه اعضاي محترم تقاضا دارد، در صورت نياز بيشتر به كتاب، قبل از موعد بازگشت، نسبت به تمديد اينترنتي اقدام نمايند. راهنماي تمديد اينترنتي در سايت كتابخانه درج شده است.
 
8. در صورت امانت بودن همه نسخه‎هاي يك عنوان، مي‎توانيد با مراجعه به سرويسهاي امانت در نرم افزار سيمرغ كتابخانه و بخش درخواست سند، با وارد نمودن شماره عضويت (دانشجويي براي دانشجويان يا كد ملي براي اساتيد و كارمندان و كلمه عبور (كد ملي براي همه اعضا)، كتاب مورد نظرخود را رزرو نماييد. در اين صورت، شخصي كه كتاب در امانت اوست قادر به تمديد مجدد نخواهد بود و بايد كتاب را برگرداند. در صورت برگشت كتاب، پيامكي به شخص رزرو كننده ارسال خواهد شد و كتاب وي توسط كتابخانه تا 3 روز كاري نگهداري شده و بعد از آن به صورت خودكار از حالت رزرو بيرون مي‎آيد و كتابخانه مسووليتي بابت نگهداري بيشتر كتاب نخواهد داشت.
 
9. در صورت تغيير هر گونه اطلاعات شخصي و آموزشي مثل نام خانوادگي، شماره همراه ، آدرس و ...  ، براي ثبت در نرم افزار كتابخانه و پيشگيري از مشكلات بعدي، مسوول كتابخانه را مطلع نماييد. در بخش سرويس‎هاي امانت يعني همان قسمتي كه تمديد اينترنتي صورت مي‎گيرد، در قسمت وضعيت عضو مي‎توانيد شخصا آدرس يا شماره همراه خودتان را در صورت تغيير، اصلاح نماييد.
 
10. كتابهاي امانتي خود را هم از لحاظ زماني و هم فيزيكي، مديريت كنيد. از دريافت نسخه هاي متعدد يك عنوان براي دوستان خود بپرهيزيد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/07/20
تعداد بازدید:
3703
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.